Yangın Algılama Sistemlerinde 15+ Yıllık Tecrübe !

P.tesi-C.tesi: 08:00 - 18:00

7/24 Acil Servis

Garantili Sistem

2 Yıl Ücretsiz Servis

0 (262) 606 0 150

7/24 Teknik Destek

Mavigard MG-2100 Dedektör Bağlantı Şeması

Mavigard MG-2100 Dedektör Bağlantı Şeması, Mavigard marka konvansiyonel yangın algılama sistemlerinde saha da bulunan optik duman dedektörü, kombine dedektör vb ürünlerin bağlantı şemasını bulabilirsiniz.

Mavigard MG-2100 Dedektör Bağlantı Şeması

Mavigard MG-2100 Dedektör Bağlantı Şeması

Bölge üzerinde en son takılan dedektör veya butona 6.8K Hat sonu direnci takılması gerekmektedir. Bazı firmalar panel üzerinde hat başına bu direnci bağlıyor. Fakat bu konvansiyonel yangın algılama sistemleri için doğru bir uygulama değildir. Farklı bir sebepten dolayı olası hat kopmaları veya dedektör arızalarında yangın algılama paneli arızaya düşmez. Fakat hat sonu direncini hat sonunda bulunan ekipman üzerinde sonlandırırsanız bu sorunlar ile karşılaşmazsanız.

Mavigard MG-2100 Dedektör Bağlantı Şemasında hat sonu direnci gösterildiği üzere bir ucu “3” numaralı klemense, diğer ucu ise “2” numaralı klemense bağlanması gerekmektedir. Bu bağlantıyı yaparken mümkün olduğundan hat sonu direncinin klemens ile direnç arasında kalan çıplak kısıma makoron geçirmeniz önerilir.

Gebze Yangın Sistemleri olarak, sizlere mavigard yangın algılama sistemlerinde profesyonel destek sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son yorumlar
    About
    We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.